PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139747}

Gdzie leży prawda

Where the Truth Lies
6,5 4 793
oceny
6,5 10 1 4793
Gdzie leży prawda
powrót do forum filmu Gdzie leży prawda

Możliwe SPOJLEROWANIE!!!Co tu mamy?Młodziutką A.Lohman w roli dziennikareczki,która biega ze szpulowcem tatusia i próbuje ustalić KTO ZABIŁ.Oto cały wątek filmu.Więcej?no więc biega tak sobie od jednego kolesia o nieustalonej jak do tej pory orientacji seksualnej(C.Firth)do drugiego bawidamka(K.Bacon)i popisuje się znajomością amerykańskiego prawa dziennikarskiego.W końcu męczy się tym bieganiem i idzie spać...tzn najpierw bierze proszki a potem idzie do łóżka z Alicją z Krainy Czarów.Niezłe,co?Ale to nie wszystko;okazuje się,że Bacon gra Żyda któremu religia zabrania jedzenia krabów,natomiast te same nieszczęsne kraby zjadają,no prawie te same i prawie zjadają ofiarę morderstwa.Na końcu dowiadujemy się,że prawdziwą ofiarą tej haniebnej zbrodni popełnionej przez jakiegoś trzeciorzędnego lokajczyka,jest matka ofiary.Ponieważ córeczka okazała się być wredną dzi...wną kobietką na dodatek strasznie pazerną.Niezłe sobie ziółko wychowała no nie?Uff...Oto cały film.Fabuła zamotana i naciągnięta jak stare majtki na głowę Rumcajsa.Jaki morał z tego filmu?Nie ćpać,nie pić,nie spotykać się ze starymi zbereźnikami a przede wszystkim unikać jak ognia wanny z lodem.Idę wziąć prysznic.

ocenił(a) film na 8

mam więcej i się nie rozczarowałem to po pierwsze,po drugie po jakiego ch...zdradzasz całą fabułę filmu??

aronn

teraz to już nie wiem...oglądać czy nie :)))))))

kikomoto

Oglądać.

Mam 18 lat i uważam 106 minut, które poświęciłam na obejrzenie tego filmu za najbardziej zmarnowany czas w życiu. Jedyny pozytywny moment w fabule tego czegoś: napisy końcowe.

ocenił(a) film na 8
Bradamanta

Nie znasz się,albo nie dorosłeś do niego:P

aronn

Być może. Gustu się nie krytykuje, ale dyskutować można. Niestety nie znalazłam w tym filmie nic porywającego w psychologicznej kreacji bohaterów, nic zaskakującego w fabule, dialogi sztuczne, mało ekspresywne. Film nie wywołał u mnie żadnych emocji: ani wzruszenia, ani zaskoczenia, no może jedną: znudzenie. Ale oczywiście Ty możesz go odbierać inaczej.

ocenił(a) film na 6

Ciekawy opis nie powiem, no coś w tym jest :-)

ocenił(a) film na 5

Niestety autor powyższego nie zrozumiał dowcipu - tego z żydem i homarami. Nawiasem mówiąc między krabem a homarem jest pewna różnica. Heh, nieważne. Fakt, że fabuła nieco przekombinowana, choć ja ten film odbieram jako swego rodzaju ukłon w stronę starych powieści detektywistycznych, nawet morderca się zgadza ;) Mnie trzymał w napięciu, więc nie mam powodów, by narzekać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones