PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531822}
4,3 1 450
ocen
4,3 10 1 1450
Zabójcze sąsiedztwo
powrót do forum filmu Zabójcze sąsiedztwo

Horror z Anną Paquin. Zagrała w nim może ze dwie minuty. Czy naprawdę aktorka tego kalibru musi godzić się na coś takiego? Pewnym wyjaśnieniem jest tu nazwisko scenarzysty i reżysera filmu – Paquin, pewnie jakiś krewniak gwiazdy „Fortepianu”, nie znam ich bliższych koneksji. Anna jest kolejnym przykładem tego, jak ładne dzieci w miarę dorastania stają się brzydkimi dorosłymi. Służę innymi przykładami: Macaulay Culkin, Haley Joel Osment. Ale koniec dygresji, wracamy do filmu. Psychopatyczna parka (nimfomanka i pisarz) wkrada się do pewnego domu w Los Angeles i morduje jego mieszkańców. On postanawia ocalić właścicielkę posiadłości i ukrywa ją żywą w piwnicy w tajemnicy przed swoją szaloną współtowarzyszką, która z pewnością by ją zabiła. Trudno dociec, dlaczego tak nielogicznie postępuje. Ofiar pojawia się coraz więcej. Aż dziwne, że nikt nie interesuje się zaginionymi. Dobry, trzymający w napięciu thriller. Ma w sobie coś z „Funny Games”.

oscar_4

Dzięki za spojlery, cymbale.

Binula

Specjalnie dla ciebie napisał. ;)

ocenił(a) film na 1
oscar_4

Ten film to może trzyma ale gumę w majtkach. Masakra. Zero napięcia. Zero akcji. Nieporozumienie.

ocenił(a) film na 8
oscar_4

A mi sie podobał ;)

ocenił(a) film na 7
Kubusiekk

Dla średnio spostrzegawczych: starszy brat Anny jest reżyserem tego filmu :)

oscar_4

Film marny, ale ta laseczka wymiata.

oscar_4

To niby David ukrył się w piwnicy w pierwszych scenach filmu? Nikt nie zauważył, że nie wyszedł z domu tylko został w piwnicy?

Co do filmu: nie wiem co to za ciekawe spółka, ona się zabawia z mężczyznami/kobietami, a następnie on ich zabija. Czy to nimfomanka to nie wiem, bo nawet nie uprawiała z ofiarami seksu (chyba, że nie pokazywali tego, ale w końcu film 18+). Wtedy jeszcze byłby sens. W dodatku Lila traktuje go jak służbę, a on tańczy jak zagra. Zabija kolejne ofiary chociaż tego nie chce... Już ją dusił (i miałby z głowy), ale jednak wycofał się i pojechał z nią do kolejnego domu...

ocenił(a) film na 3
RafX

hahah człowieku jak Ty Dajesz 8/10 takiej produkcji z taką obsadą to ciekawe jaka musi być Twoja skala oceniania za produkcje oskarowe... żenada

furror81

To chyba nie do mnie?

ocenił(a) film na 6
furror81

tak jakby oskar kiedykolwiek byl wyznacznikiem jakosci

ocenił(a) film na 6
theart

dokładnie ..żeby odnaleźć w tym wszystkim SIEBIE nie można sugerować się opinią większości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones