PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135244}

Błogosławiona

Blessed
4,7 1 042
oceny
4,7 10 1 1042
Błogosławiona
powrót do forum filmu Błogosławiona

Jedyna fajna scena to scena końcowa z chłopczykiem przebranym za diabła, ale dla jednej sceny nie warto oglądać całego filmu...

użytkownik usunięty
agniecha_2

Całkowicie się z tobą zgadzam,obejrzałem cały film bo czekałem w końcu na jakąś akcję a tu nic, flaki w oleju poprostu nie polecam tego filmu :(

ocenił(a) film na 8

A moim zdaniem nie był taki zły. Wiadomo nie powinno się go przyrównywać do dziecka Rosemary.. Różnil się od niego, choćby dlatego że mąż nie przejawiał jakiegoś satanizmu;p A matka nie jadła surowego mięsa;p Moim zdaniem sprawnie zrealizowany i dość ciekawy. Na pewno nie horror ale można się wciągnąć;

ocenił(a) film na 2
anka99111

Czy ja wiem czy tak sprawnie zrealizowany? Według mnie zdjęcia są wyjątkowo kiepskie.

agniecha_2

Hmm, no ja obejrzałem, taki średni. Ale... niech ktoś wytłumaczy tej mojej mało pojętnej główce - co w tej scenie z chłopczykiem-diabełkiem było fajnego? Chyba nie skumałem tej końcówki, jaki sens miało to zakończenie?

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
agniecha_2

Nie rozumiem dlaczego ten film mialby byc kopia Dziecka Rosemary Polanskiego. Bo kobieta ma urodzic dziecko szatana? Takich watkow bylo bardzo duzo i trudno doszukiwac sie tu nasladownictwa swietnego zreszta filmu Polanskiego.
Ten akurat jest taka sobie przecietna historyjka, przyzwoicie zagrana, dajaca jakis suspens i ze zaskakujaco dobra oprawa muzyczna. Ot taki thrilerek na wieczor ze znajomymi. Bez rewelacji ale tez bez zenady.
Daje 6/10

ocenił(a) film na 6
Borys_17

Początek kiepski, sztuczny, sceny naciągane i infantylne. Później jest lepiej, ale bez szału. Nieprzekonująca gra aktorów, brak fajnych zdjęć, w sumie ograne schematy. Montaż niezły, dobra muzyka.
Waham się - 5/10 lub 6/10.
Lepiej oglądnąć np. Mistrza i Małgorzatę - tam diabeł daje numery :)

pretendent

nudny...resztę napisali przedmówcy :)

ocenił(a) film na 2
Borys_17

Może dlatego że to bezczelne zerżnięcie fabuły "Dziecka Rosemary"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones